Нейрокоррекция в КиевеНейрокорекція – це комплекс корекційних та розвиваючих вправ, які забезпечують розвиток тих «випадаючих» фунцій та факторів, які не дають дитині розвиватись відповідно до своїх вікових норм.

Нейропсихолог – це перш за все не лікар, не вчитель фізкультури, а психолог, робота якого побудована на знаннях про особливості формування та розвитку нервової системи дитини.

   Як відбувається робота?

Спеціаліст, перш за, все проводить первинну діагностику (2-3 зустрічі), яка включає розмову з батьками та, власне, тестування всіх  психічних функцій дитини. За результатами діагностики визначається рівень сформованості психічних функцій дитини, зокрема,  де саме «випадають » ті, чи інші складові, також визначається наскільки готові, відповідно до вікових норм, виконувати свої функції області мозку, і як це впливає на якість життя дитини. Відповідно до отриманих результатів розробляється індивідуальна програма для кожної дитини. Дана програма включає в себе обов’язкові три етапи: психомоторну корекцію, розвиток когнітивної сфери та розвиток комунікації.

В процесі нейропсихологічної корекції відбувається психофізіологічна корекція основ психічної діяльності дитини.

Варто зазначити, що нейропсихологи працюють як із дітьми з типовим розвитком, так і з дітьми з особливостями розвитку.

Оскільки нейропсихолог нашого Центру працює переважно з дітьми у яких, у більшості випадків, спостерігаються  значні порушення розвитку нервової системи, що призводить до різних проблем в навчанні, комунікації, соціалізації та ін.,  було адаптовано і інтегровано декілька підходів в роботі. Таким чином, взявши за основу нейропсихологічну теорію та метод заміщаючого онтогенезу в корекційні програми успішно включаються знання та методики з фізичної абілітації, сенсорної інтеграції, тілесноорієнтованої терапії, що удосконалює сам процес роботи і тим самим підвищує його ефективність.

Тетяна Кострицька, психолог, спеціаліст з нейрокорекції, арт-терапевт, спеціаліст з Прикладного аналізу поведінки, АВА-терапіст


Вам потрібна консультація? Дзвоніть за телефонами які вказані нижче!

  • 044 236 76 70
  • 067 192 41 74
  • 093 958 64 60